O nas


Mac Doctor to nie tylko serwis laptopów i komputerów Apple. Mac Doctor łączy doświadczenie trzech największych serwisów laptopów w Warszawie i kilku mniejszych firm, dla których informatyka, elektronika i telekomunikacja to pasja a dbałość o ciągły rozwój i pogłębianie wiedzy to przyjemność a nie konieczność.

Mac Doctor tworzą ludzie, którzy elektroniką komputerową i systemami zajmują się od minimum 10 lat. Ludzie, którzy od wielu lat zajmują się odzyskiwaniem danych z dysków twardych, kart pamięci, pendrive, dysków SSD. To ludzie którzy nie mają oporów aby po pracy nauczyć się czegoś nowego.

Połączyliśmy siły, aby wspólnie móc zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi.

Dlaczego do napraw laptopów i komputerów Apple potrzeba aż tylu specjalistów.

Z roku na rok technologia rozwija się tak szybko że zgłębienie kompletnej wiedzy w jednej osobie, z zakresu napraw płyt głównych, odzyskiwania danych, naprawy systemów i wielu innych sfer serwisu, stało się po prostu nie możliwe. Każdy z nas ma predyspozycje w danej dziedzinie a to sprawia, że wspólnie możemy zaoferować kompleksowe usługi i wysoką skuteczność napraw.

Dzięki takiemu podejściu możemy Ci zagwarantować, że wspólnie zrobimy wszystko co możliwe żeby naprawić Twojego Apple, a zapłacisz wyłącznie za efekt.

Współpracując wyposażyliśmy nasze serwisy Apple w najwyższej jakości sprzęt do napraw płyt głównych i odzyskiwania danych.

Naprawa komputerów Apple

Zapraszamy na bezpłatną wycenę z Apple Imac, Mac mini, Mac Pro.

Serwis komputerów Apple

Serwis apple macbook

Od wielu lat naprawiamy laptopy Apple, w tym z dużą skutecznością płyty główne.

Serwis Apple MacBook

Serwis Iphone

Wymiana szybki ekranu dotykowego, baterii, gniazd, naprawa Iphone 4, 5, 6 ....

Serwis Iphone