iMac 27

Jak wszyscy się domyślamy firma Aplle istnieje na rynku już od wielu lat, w 1998 roku firma zaskoczyła świat prezentując pierwszą generację komputera o nazwie iMac. Model był przykładowym  urządzeniem typu ?all-in-one?, w którym komputer został umieszczony w jednej obudowie z monitorem. Zapytacie pewno, co było w nim tak fantastycznego? iMac był urządzeniem, które odbiegało i to znacznie, pod względem wyglądu od takiego, do którego przyzwyczaili nas producenci sprzętu. Kolejnym rewolucyjnym aspektem było to, że wszystkie podzespoły iMac zostały stworzone i zamontowane w przeźroczystej obudowie monitora w kolorze ?Bondi Blue?.

Czytaj dalej

Kilka informacji o Apple

Apple wcześniej nazwana jako firma Apple Computer Inc. Obecnie tylko Apple, jest to firma  amerykańska zajmująca się projektowaniem i produkcją elektroniki, oprogramowania czy też komputerów. Swoją siedzibę ma w Cupertino w Kalifornii. Firma ta została założona przez Steve?a Wozniaka, który był projektantem. Kolejnym założycielem był Steve?a Jobsa i Ronalda Wayne.

Czytaj dalej

MACBook Pro ? Czyli nowa zabawka od Aplle.

Model ten posiada przełomowy wyświetlacz Retina, architektura występująca to system flash. Najnowszy procesor Intela i niezwykle cienkie i lekkie materiały do tego 13-calowa i 15-calowa konstrukcja. Wszystkie te cechy podkreślają nowego notebooka, dzięki jego technologii możemy go zabrać ze sobą niemal że wszędzie. Tylko tutaj spotkamy tak wiele pikseli na ekranie - ponad 4 mln w modelu 13-calowym i ponad 5 milionów w modelu 15-calowym - wyniki są pozytywnie oszałamiające. Gęstość pikseli jest tak wysoka, że nasze oczy nie dostrzegą pojedynczych pikseli.

Czytaj dalej

iPad mini

   iPad Mini to jeden z wielu produktów popularnej, amerykańskiej firmy Apple. Na pierwszy rzut oka na pewno zachwycimy się jego rozmiarem i tym, że możemy go zabrać wszędzie tam, gdzie tylko chcemy. Na drugim miejscu uplasuje się rewolucyjny, wyjątkowy sam w sobie wyświetlacz Retina o przekątnej ekranu 7,9 cali, który zapewni komfortowe użytkowanie. W ten sposób na pewno wiele osób nie będzie mogło oderwać oczu od tego małego, smukłego i bardzo interesującego urządzenia. Zachwyci nas niepowtarzalna gama szczegółów i balans kolorów, który na pewno docenią najbardziej wybredni użytkownicy.

Czytaj dalej

Kilka informacji o iTunes

    iTunes to program stworzony przez amerykańską markę Apple, dzięki któremu nie tylko zaktualizujemy nasze odtwarzacze multimedialne, ale również będziemy mogli kupić w iTunes Store specjalne aplikacje, utwory muzyczne i gry na naszego iPoda, iPhone?a i iPada. To wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju narzędzie umożliwiające przechowywanie Twoich ulubionych utworów, teledysków, filmów, zdjęć i aplikacji w jednym miejscu.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2

Naprawa komputerów Apple

Zapraszamy na bezpłatną wycenę z Apple Imac, Mac mini, Mac Pro.

Serwis komputerów Apple

Serwis apple macbook

Od wielu lat naprawiamy laptopy Apple, w tym z dużą skutecznością płyty główne.

Serwis Apple MacBook

Serwis Iphone

Wymiana szybki ekranu dotykowego, baterii, gniazd, naprawa Iphone 4, 5, 6 ....

Serwis Iphone