Macbook

Naprawa laptopów Apple Macbook, Macbook Pro, Mac Air


Serwis apple macbook

Laptopy Apple to niezwykle zaawansowane urządzenia. Jako jedyna firma na rynku Apple nie jest nastawiona na dużą ilość sprzętu w ofercie, a na jakość i wydajność. Od wielu lat prowadzimy pogwarancyjny serwis Apple. Z każdą naprawą przekonujemy się, że jest to zupełnie inny sprzęt od popularnych laptopów innych firm.

Nasza oferta:


Wymiana i naprawa matryc i szyb w laptopach Apple Macbook, Macbook Pro, Macbook Air.

 

 

 

 

 

 

 


Naprawa płyt głównych, Wymiana portów USB, Gniazd zasilania, wymiana układów graficznych, procesorów, naprawa układów zasilania i wiele innych usług.

 

 

 

 

 

 

 


Naprawa laptopów Apple Po zalaniu. Zalanie płynem jest jednym z bardziej destruktywnych przypadków jakie mogą spotkać twojego laptopa. Jako, że w laptopach Apple nie ma bezpośredniego dostępu do baterii i nie można jej odłączyć bardzo szybko dochodzi do znacznych uszkodzeń, jakie można zaobserwować na poniższym zdjęciu.

Aby zminimalizować szkody zapraszamy jak najszybciej do naszego Serwisu Apple w celu odłączenia baterii i bezpłatnej wyceny.


Poza wymienionymi wyżej usługami w naszej ofercie znajdą Państwo również: klawiatury, baterie, zasilacze, zawiasy, taśmy dysków twardych, instalacje systemu, odzyskiwanie danych i wiele innych