iPod Classic Apple 30 GB

    iPod Classic od  Apple od momentu swojej pierwszej oficjalnej premiery, która miała miejsce kilka lat temu zdążył już podbić serca wielu użytkowników na całym świecie. Cena nowego iPoda Classic bezpośrednio u producenta niezależnie od wyboru opcji kolorystycznej to 1129 złotych. Z pewnością, biorąc pod uwagę jego funkcje, możliwości i pojemność to wystarczający gadżet, który ucieszy niemal każdego. Ponadto maksymalna liczba utworów w tym małym urządzeniu to 40 tysięcy klipów.

Jeśli wybierzesz iPod o pojemności 160 GB z pewnością starczy Ci miejsca do końca życia na przechowanie najważniejszych piosenek, filmów i dokumentów a także zdjęć. Model ten jest zachwycający w każdym calu, dlatego jeśli poszukujemy od dawna kompana do podróży, a zarazem urządzenia uniwersalnego to koniecznie warto zaopatrzyć się w iPoda Classic od marki Apple. Do dyspozycji mamy więc srebrną i czarną obudowę. Metalowa obudowa jest jednak bardzo wytrzymała, dlatego drobne zarysowania i upadki (tutaj jednak musimy uważać, gdyż na pewno urządzenie nie przetrwa wszystkiego!). Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość przypisania do wybranych albumów okładek płytom, których słuchasz. Wówczas korzystanie z zasobu muzycznego iPoda będzie bogatsze o wizualną oprawę.
    Miłośnicy nowych technologii na pewno docenią iPoda, do którego będą mieli dostęp zawsze i wszędzie. Muzyka, wydajność, wytrzymała bateria i obudowa to nie jedyne atuty. Warto zwrócić uwagę na wygodę użytkowania, łatwą synchronizację i możliwość aktualizacji przy pomocy specjalnego oprogramowania iTunes, a także dostęp do bogatej biblioteki Apple. Na olbrzymim ekranie iPoda Classic o przekątnej 2,5 cala możemy naprawdę oglądać imponujące video i świetnej jakości  zdjęcia. Polecamy również zainteresowanie się grami, które umilą Ci każdą wolną chwilę. Jeśli oczekujesz czegoś więcej ? zawsze możesz pobrać nowe gry z biblioteki Apple. Dodatkowo masz możliwość udostępniania zdjęć przy pomocy iTunes, dlatego za każdym razem gdy będziesz chciał  pokazać je znajomym będzie to dziecinnie proste.

Naprawa komputerów Apple

Zapraszamy na bezpłatną wycenę z Apple Imac, Mac mini, Mac Pro.

Serwis komputerów Apple

Serwis apple macbook

Od wielu lat naprawiamy laptopy Apple, w tym z dużą skutecznością płyty główne.

Serwis Apple MacBook

Serwis Iphone

Wymiana szybki ekranu dotykowego, baterii, gniazd, naprawa Iphone 4, 5, 6 ....

Serwis Iphone