iMac ? marzenie każdego

    iMac to komputer, któremu nie straszne wyzwania i na pewno przekonał się o tym niejeden użytkownik słynnego, białego komputera zaprojektowanego przez firmę Apple. Mimo ceny, która może odstraszać jest naprawdę wart tej inwestycji. Grafika, precyzyjność, szczegóły, design i wiele innych zalet przemawiają na jego korzyść i sprawiły, że chęć zakupu nieustannie wzrasta w jego fanach. Komputer z ekranem o przekątnej 21, 5 cala kupimy już za 4699 złotych.

Minusem może być jego system operacyjny OS X,  z którym jednak początkujące osoby mogą napotkać problemy. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych systemów operacyjnych na świecie, dlatego jego nauka może zabrać nam trochę czasu, ale z pewnością takie poświecenie wyjdzie nam tylko na plus. Co ciekawe, w tym potężnym, ale bardzo smukłym urządzeniu znajdziemy niemalże wszystko, czego tylko zapragniemy. Od wygodnych i komfortowych aplikacji, po możliwość wyszukiwania aplikacji takich, które są zgodne z naszymi zainteresowaniami i potrzebami w danym momencie.
     iMac zachwyci praktycznie każdego, kto uwielbia design i przede wszystkim prostotę użytkowania. To nie tylko połączenie zapierającej dech w piersi inżynierii, ale przede wszystkim zapierające dech w piersi dzieło sztuki. Plusy to intuicyjność, wszechstronność, wygląd i maksymalna rozrywka, po którą możemy sięgnąć w dowolnym momencie. Minusem jest jednak to, że musimy za niego zapłacić kilka tysięcy złotych i czasami opanowanie oprogramowania może stanowić dla nas poważny problem. Za każdym razem iMac będzie olśniewał Cię nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim dopracowanymi szczegółami, którym na pewno się nie oprzesz. Oglądanie filmów i przeglądanie grafiki za pomocą iMaca to prawdziwa przyjemność. Tajemnicą, która za tym się kryje i zarazem udogodnieniem jest możliwość ograniczania odblasków, dzięki czemu możesz cieszyć się najlepszą jakością i skoncentrować na filmie.

Naprawa komputerów Apple

Zapraszamy na bezpłatną wycenę z Apple Imac, Mac mini, Mac Pro.

Serwis komputerów Apple

Serwis apple macbook

Od wielu lat naprawiamy laptopy Apple, w tym z dużą skutecznością płyty główne.

Serwis Apple MacBook

Serwis Iphone

Wymiana szybki ekranu dotykowego, baterii, gniazd, naprawa Iphone 4, 5, 6 ....

Serwis Iphone