Kilka informacji o iTunes

    iTunes to program stworzony przez amerykańską markę Apple, dzięki któremu nie tylko zaktualizujemy nasze odtwarzacze multimedialne, ale również będziemy mogli kupić w iTunes Store specjalne aplikacje, utwory muzyczne i gry na naszego iPoda, iPhone?a i iPada. To wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju narzędzie umożliwiające przechowywanie Twoich ulubionych utworów, teledysków, filmów, zdjęć i aplikacji w jednym miejscu.

W tym programie nigdy nie będziesz miał bałaganu w plikach, a dzięki szybkiej i łatwej w obsłudze wyszukiwarce w kilka sekund dotrzesz do wybranych kawałków muzycznych. Dodatkowo odsłuchasz je bezpośrednio z programu na swoim komputerze. Minimalizm, szybkość i przede wszystkim dostępność oprogramowania sprawia, że zyskał na przestrzeni lat miliony fanów na całym świecie, którzy nadal z niego korzystają i decydują się na rozbudowę swoich bibliotek muzycznych w programie. Ponadto będziemy mogli nawet pobierać e-booki, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie spędzanie czasu wolnego. To naprawdę rewolucyjne i dostępne dla każdego, kto nie tylko marzy o odsłuchaniu nowych utworów, ale przede wszystkim kto nie potrafi się z nimi rozstać nawet na chwilę.    
    iTunes to potężna dawka rozrywki skupiająca wszystko to, czego potrzebujesz i do czego chcesz mieć dostęp 24 godziny na dobę. Dzięki temu, że iTunes Store jest czynny całą dobę za pomocą jednego kliknięcia zdobędziesz dodatkowe utwory, obejrzysz nowe filmy i jednocześnie zaczniesz rozkoszować się maksymalną rozrywką, na którą w pełni zasługujesz. Oprogramowanie będzie Ci towarzyszyło zawsze i wszędzie, dlatego warto je zainstalować na swoim komputerze lub tablecie. Co ciekawe oprogramowanie to nie ma minusów, chociaż warto zwrócić uwagę, ze czasami mogą wystąpić problemy przy instalowaniu wszystkiego od nowa lub podczas synchronizacji. Mimo to na pewno, gdy raz spróbujemy skorzystać z iTunes będziemy zachwyceni i oczekiwali nieco więcej wrażeń, które oczywiście program nam dostarczy. Warto go mieć, tym bardziej że jest darmowy i odkryjemy niebywałą przyjemność korzystania z tego programu.

Naprawa komputerów Apple

Zapraszamy na bezpłatną wycenę z Apple Imac, Mac mini, Mac Pro.

Serwis komputerów Apple

Serwis apple macbook

Od wielu lat naprawiamy laptopy Apple, w tym z dużą skutecznością płyty główne.

Serwis Apple MacBook

Serwis Iphone

Wymiana szybki ekranu dotykowego, baterii, gniazd, naprawa Iphone 4, 5, 6 ....

Serwis Iphone