iPad mini

   iPad Mini to jeden z wielu produktów popularnej, amerykańskiej firmy Apple. Na pierwszy rzut oka na pewno zachwycimy się jego rozmiarem i tym, że możemy go zabrać wszędzie tam, gdzie tylko chcemy. Na drugim miejscu uplasuje się rewolucyjny, wyjątkowy sam w sobie wyświetlacz Retina o przekątnej ekranu 7,9 cali, który zapewni komfortowe użytkowanie. W ten sposób na pewno wiele osób nie będzie mogło oderwać oczu od tego małego, smukłego i bardzo interesującego urządzenia. Zachwyci nas niepowtarzalna gama szczegółów i balans kolorów, który na pewno docenią najbardziej wybredni użytkownicy.

Dodatkowo tworzenie tekstu to prawdziwa przyjemność z uwagi na to, że wszystko co napiszemy będzie bardziej czytelne i ostrzejsze. Ekran w rozdzielczości 2048 x 1536 zadba o to, abyśmy byli bardzo zadowoleni podczas oglądania filmów czy użytkowania aplikacji, które będą pracowały jeszcze szybciej niż myślimy dzięki procesorowi A7.
    iPad mini to alternatywa dla wszystkich osób, którym zależy na funkcjonalności, oszczędności i przede wszystkim magicznej rozrywce, która cieszy przez długie godziny. Osiągi procesora są po prostu rewolucyjne. Atutem jest również grafika, która na pewno nas zadowoli. Jest w porównaniu z innymi urządzeniami marki Apple zdecydowanie szybsza! Mimo to nie wpływa to na poziom zużycia baterii. Mimo swoich gabarytów iPad mini nieustannie zachwyca i cieszy się zainteresowaniem w gronie osób ceniących go za olbrzymią moc zatrzaśniętą w małym urządzeniu. Dodatkowo mało osób zdaje sobie sprawę, że to kompan służący również do pracy. To nie tylko rozrywka przy pomocy najbardziej przemyślanych aplikacji, ale również towarzysz, który pomoże Ci w sprawach biznesowych zawsze wtedy, gdy najmniej się tego spodziewasz. Dodatkowo w iPadzie Mini otrzymasz kilka podstawowych aplikacji całkowicie za darmo, które możesz wykorzystać w swojej

Naprawa komputerów Apple

Zapraszamy na bezpłatną wycenę z Apple Imac, Mac mini, Mac Pro.

Serwis komputerów Apple

Serwis apple macbook

Od wielu lat naprawiamy laptopy Apple, w tym z dużą skutecznością płyty główne.

Serwis Apple MacBook

Serwis Iphone

Wymiana szybki ekranu dotykowego, baterii, gniazd, naprawa Iphone 4, 5, 6 ....

Serwis Iphone