• Home
  • Blog
  • MACBook Pro ? Czyli nowa zabawka od Aplle.

MACBook Pro ? Czyli nowa zabawka od Aplle.

Model ten posiada przełomowy wyświetlacz Retina, architektura występująca to system flash. Najnowszy procesor Intela i niezwykle cienkie i lekkie materiały do tego 13-calowa i 15-calowa konstrukcja. Wszystkie te cechy podkreślają nowego notebooka, dzięki jego technologii możemy go zabrać ze sobą niemal że wszędzie. Tylko tutaj spotkamy tak wiele pikseli na ekranie - ponad 4 mln w modelu 13-calowym i ponad 5 milionów w modelu 15-calowym - wyniki są pozytywnie oszałamiające. Gęstość pikseli jest tak wysoka, że nasze oczy nie dostrzegą pojedynczych pikseli.

Obrazy są tu na nowym poziomie realizmu. Spektakularna rozdzielczość 2560 X 1600 na 13-calowy MacBook Pro i równie imponująca rozdzielczość 2880 X 1800 na 15-calowym MacBooku Pro pozwalają zobaczyć więcej szczegółów o wysokiej rozdzielczości z pixela na pixel z dużą precyzją. A tekst jest tak ostry, że poczujesz się jak ,,w niebie?? - czytając e-maile, strony internetowe i dokumenty na wydrukowanej stronie.

Tutaj wyświetlacz Retina redukuje odblaski, zachowując niesamowitą barwę i jakość. Jego wysoki kontrast powoduje, że wskaźnik w czerni jest czarniejszy i bielszy w bieli, a wszystko pomiędzy jest bogatsze i żywsze. Technologia IPS zapewnia z kolei bardzo szeroki, 178-stopniowy widok na ekranie, więc można zobaczyć różnicę w praktycznie w dowolnym kącie. Z pewnością zakochasz się w obrazie, który zobaczysz.

Model zaopatrzony w najnowszej generacji dual-core Intel Core i5 lub procesor Intel Core i7, 13-calowy MacBook Pro z wyświetlaczem Retina pozwala na funkcjonowanie i na stabilną wydajność wszelkich aplikacji. Oznacza to, że wszędzie tam, gdzie można wziąć urządzenie, równocześnie bierzemy cały cyfrowy świat i swoje studio fotograficzne. Technologia Hyper-Threading, która zwiększa wydajność wymuszając każdy rdzeń, by obsługiwał ogrom zadań jednocześnie. Urządzenie funkcjonuje z prędkością do 2,8 GHz, wraz z cache L3 udostępnioną do 4MB, mamy tu Turbo Boost, który przyspiesza rdzenie procesora do 3,3 GHz, można śmiało stwierdzić, że ,,procesory te są gotowe do czegokolwiek?? ? nie ma dla nich zadań niewykonalnych.

15-calowy MacBook Pro z kolej działa z wyświetlaczem Retina, jest jeszcze bardziej zaawansowany ? jest stworzony tak, by pracował w jeszcze bardziej zdumiewających i ciężkich warunkach. Czterordzeniowy procesor i7 czwartej generacji Intel Core zapewnia najwyższą wydajność, która kiedykolwiek była zaistniała w MacBook-ach Pro. Dzięki nowemu modelowi, możesz tworzyć nawet najbardziej skomplikowane zadania w profesjonalnych aplikacjach, takich jak Final Cut Pro, dzięki prędkości dochodzącej do 2,6 GHz i przy 6 MB współdzielonej pamięci podręcznej L3 i Turbo Boost, dające przyspieszenie do 3.8GHz.  Modelu top-of-the-line jest standardowo wyposażony w 16 GB pamięć o notowaniu 1600MHz.

Naprawa komputerów Apple

Zapraszamy na bezpłatną wycenę z Apple Imac, Mac mini, Mac Pro.

Serwis komputerów Apple

Serwis apple macbook

Od wielu lat naprawiamy laptopy Apple, w tym z dużą skutecznością płyty główne.

Serwis Apple MacBook

Serwis Iphone

Wymiana szybki ekranu dotykowego, baterii, gniazd, naprawa Iphone 4, 5, 6 ....

Serwis Iphone